Wsparcie administracyjno-biurowe

Naczym polega wsparcie administracyjno – biurowe Dela Plus?

Gdy prace biurowe i administracyjne w Twojej firmie wymagają poukładania i optymalizacji. Pomagamy w ich organizacji zarówno wtedy, gdy wykonujesz je samodzielnie i chcesz uwolnić swój czas, jak i gdy potrzebujesz ograniczyć koszty zatrudnienia.

Pracujemy zdalnie lub na miejscu w Twoim biurze (na terenie województwa podkarpackiego) – w dogodnych dla Ciebie godzinach i w ramach ustalonych zadań. Od pojedynczych, kłopotliwych drobiazgów, które zabierają cenny czas, takich jak umawianie spotkań, po kompleksowe zarządzanie projektami i przejęcie zadań pracowników administracji.

Oddeleguj nam zadania:

Biurowe i administracyjne:
⦁ Dokumenty– tworzenie, edycja, korekta tekstów, pism firmowych i urzędowych, porządkowanie, segregowanie i archiwizacja dokumentów, wystawianie faktur.
⦁ Research–wyszukiwanie informacji do prezentacji, artykułów, ogłoszeń itd.
Kalendarz –pomoc asystencka, umawianie spotkań, prowadzenie terminarza i przypominanie o spotkaniach.
Sprawy urzędowe – pomoc w załatwianiu wielu spraw w imieniu klienta, w tym urzędowych.
Poczta i korespondencja – adresowanie i wysyłka poczty listowej, przewożenie dokumentów do urzędów, biura rachunkowego, klientów.
Obsługa klienta – wsparcie procesu sprzedaży, udzielanie informacji, przygotowywanie ofert, korespondencja.
Organizacja pracy– pomoc i wsparcie w organizacji firmy, biur, nowych oddziałów i stanowisk pracy.
Szkolenia dla pracowników–planowanie i organizacja szkoleń specjalistycznych dla pracowników.
Promocja firmy w mediach społecznościowych – prowadzenie firmowych profili np. na Facebooku, planowanie i publikacja postów w mediach społecznościowych.
Zakupy i organizacja biura – planowanie, realizacja i dostarczanie zakupów do firmy.
Administracja budynkiem i biurem-– zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu poprzez organizację kontroli stanu technicznego nieruchomości, prac konserwatorskich, usuwania awarii, dbanie o czystość i bezpieczeństwo na terenie nieruchomości.
Organizacja podróży – organizacja podróży i wyjazdów służbowych, rezerwacja hoteli, biletów lotniczych itd.

Projektowe:

Organizacja wydarzeń, szkoleń i konferencji firmowych – od wyszukania najlepszego miejsca, po rezerwację i dopięcie szczegółów imprezy.
Patronaty medialne –tworzenie i wysyłanie ofert współpracy do patronów medialnych.
Kontakt z uczestnikami wydarzenia i prelegentami – korespondencja mailowa z prelegentami, patronami medialnymi i uczestnikami szkolenia lub konferencji.
Promocja wydarzenia –monitorowanie promocji wydarzenia przez patronów medialnych i wsparcie promocji wydarzenia w mediach społecznościowych.

Rekrutacyjne:

Tworzenie skutecznych ofert i ogłoszeń.
⦁ Publikacja ogłoszeń na portalach i w serwisach społecznościowych.

Organizacja rekrutacji –selekcja nadesłanych CV (pierwszy etap), budowanie i zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów.
Kontakt z kandydatami –telefonowanie do kandydatów i umawianie ich na rozmowę kwalifikacyjną, informowanie o wynikach rekrutacji.

dodatkowo

Masz inne zadania specjalne, które chcesz oddelegować? Nie ma sprawy – jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich potrzeb. Zostaw nam wiadomość, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

co zyskujesz?

Więcej czasu dla Ciebie na rozwój biznesu – nie marnujesz czasu na zadania, które nie przynoszą zysków Twojej firmie. Możesz skupić się na rozwijaniu działalności, a zaoszczędzony czas spędzić np. z rodziną.

 

Ograniczasz i optymalizujesz koszty biura – za nasze usługi outsourcingowe nie ponosisz kosztów zatrudnienia: ZUS-u, zwolnień lekarskich, szkoleń czy wyposażenia stanowiska pracy. Rozliczamy się tylko za wykonaną pracę.

 

Bezpieczeństwo – traktujemy RODO i inne kwestie mające zabezpieczyć Twój biznes bardzo poważnie. Dbamy o to, by wrażliwe dane firmy i Twoich Klientów były u nas bezpieczne.

 

Spokój i poukładane zadania przez cały rok –masz do dyspozycji minimum dwie asystentki, dyspozycyjne przez 365 dni roboczych w roku.

 

Elastyczne usługi dopasowane do Twoich potrzeb – płacisz tylko za czas, w którym faktycznie dla Ciebie pracujmy. Podczas realizacji zadań mamy uruchomiony CRM, który rejestruje każdą minutę naszej pracy.

 

Zaangażowanie –możesz liczyć nie tylko na sprawne wykonanie zadania, ale również na doradztwo i proaktywność.  Nasze asystentki są pełne inicjatywy i świetnych pomysłów.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

 • KROK 1

  USTALAMY POTRZEBY

  Przedstawiasz je nam i ustalamy listę zadań, które chcesz nam oddelegować.

 • KROK 2

  WYBIERASZ PAKIET

  Wybierasz zakres współpracy i pakiet godzin do wykorzystania.

 • KROK 3

  DOSTAJESZ OFERTĘ

  W ciągu 48 godzin od rozmowy przesyłamy na Twojego maila spersonalizowaną ofertę.

 • KROK 4

  FORMALNOŚCI

  Akceptujesz warunki oferty, a my przygotowujemy umowę i inne potrzebne dokumenty. Wysyłamy do Ciebie wybrany pakiet.

 • KROK 5

  START WSPÓŁPRACY

  Po dokonaniu pierwszej opłaty na nasze konto zaczynamy współpracę, zgodnie z warunkami umowy.

 • KROK 6

  WIESZ, ZA CO PŁACISZ

  Pod koniec każdego miesiąca otrzymujesz rozliczenie czasu wykorzystanego w ramach pakietu wraz z wyszczególnieniem zrealizowanych zadań.

Gotowy na uwolnienie od zadań biurowych? Spytaj o ofertę i cennik usług

© 2019 Dela Plus. Wszelkie prawa zastrzeżone.