WIRTUALNY SEKRETARIAT

Na czym polega usługa wirtualnego sekretariatu?

Wirtualny sekretariat pomaga przedsiębiorcom w uwolnieniu się od problemu nieodebranych połączeń od klientów czy wiecznie przepełnionej poczty głosowej. Jeśli chcesz mieć pewność, że telefon zawsze odbierze profesjonalna asystentka, nawet gdy jesteś na spotkaniu, w podróży służbowej czy na wakacjach, wybierz naszą usługę wirtualnego sekretariatu.


Asystentka odbierze połączenie telefoniczne, zgodnie z Twoimi instrukcjami, używając nazwy firmy, udzieli podstawowych informacji o Twojej ofercie i działalności. Raporty ze szczegółami przeprowadzonej rozmowy przesyłane są mailem po zakończeniu połączenia, dzięki temu zawsze masz cały proces pod kontrolą.

Co zyskujesz dzięki wirtualnemu sekretariatowi Dela Plus?

Więcej odebranych połączeń, czyli więcej klientów –nikt nie lubi firm, które są nieosiągalne pod telefonem i nie odpowiadają na zapytania. Dzięki wsparciu Dela Plus zyskujesz zaufanie klientów i profesjonalny wizerunek firmy, która dba o ich potrzeby.

Mniejsze koszty –wirtualny sekretariat nie wymaga wynajęcia biura ani zatrudnienia pracowników na stałe. Płacisz jedynie za wybraną usługę, realizowaną zdalnie.

Wsparcie w obsłudze klienta –przeszkolona asystentka odbierze połączenie za Ciebie i udzieli klientowi informacji o Twojej firmie. Twój kontrahent nie odbije się więcej od poczty głosowej.

Wygoda –specjalny numer stacjonarny dla Twojej firmy i przekierowywanie połączeń na dowolnie wybrany numer.

Powiadomienia e-mailem i 

SMS-em o treści rozmów, które nie zostały przekierowane.

Kalendarz internetowy prowadzony przez zespół Dela Plus.

Pełna kontrola i nadzór nad kosztami – asystentki Dela Plus pracują na oprogramowaniu CRM, które monitoruje czas pracy.

Stała obsługa i odbieranie połączeń –od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.00 – 18.00.

Zamów cennik wirtualnego sekretariatu i umów się na spotkanie z Dela Plus?