CONCIERGE

Na czym polega usługa concierge Dela Plus?

Concierge to Twoja prawa ręka, która wspiera Cię w codziennych sprawach i obowiązkach. To rodzaj serwisu informacyjno-organizacyjnego z wyższej półki, który sprawia, że oszczędzasz czas i możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Concierge Dela Plus to wsparcie realizowane całodobowo lub w wybranych godzinach, na terenie Rzeszowa i okolic.

 

Prywatny concierge działa jak Twój osobisty asystent, który odciąża Cię od wielu obowiązków.

Dla kogo?

Concierge to usługa skierowana m.in. do: właścicieli firm, członków zarządu, managerów, a także osób prywatnych – wszystkich, którzy pragną zaoszczędzić swój czas, nie tracić go na załatwianie czasochłonnych spraw.

 

Przykładowe zadania, które może realizować dla Ciebie concierge:

 

Organizacja opieki– dla dzieci, bliskich i zwierząt domowych.

 

Organizacja domu – wyszukanie i zamawianie usług, takich jak: sprzątanie, ogrodnictwo, pralnia, usługi remontowe, hydrauliczne itd.

 

Zakupy – organizacja codziennych zakupów, prezentów, kwiatów itd.

 

Przyjęcia i spotkania – organizacja spotkań rodzinnych i towarzyskich, urządzanie przyjęć np. urodzinowych dla dzieci.

 

Prywatny samochód – załatwianie spraw związanych z serwisowaniem samochodu, odstawienie auta do myjni, mechanika itd.

 

Transport – organizacja transportu, taksówki, samochodu z kierowcą, a także rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych itd.

Podróże – pomoc w planowaniu i organizacji wyjazdów turystycznych w kraju i za granicą.

 

Udogodnienia i atrakcje podczas wypoczynku – rezerwacja hotelu i atrakcji w miejscu wypoczynku.

 

Rozrywka – wyszukiwanie informacji o wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, rezerwacja biletów i dostarczenie ich pod wskazany adres.

 

Zdrowie i uroda– umawianie wizyt u lekarza pierwszego kontaktu w domu lub wplacówce medycznej,organizacja usług w gabinetach kosmetycznych,rezerwacje w ośrodkach sportowych.

CO ZYSKUJESZ?

Wygoda i komfort – wsparcie osobistego asystenta dostępnego 24/7.

 

Więcej czasu na to, co ważne– odciążenie w wykonywaniu powtarzalnych, codziennych obowiązków i wsparcie w nagłych sytuacjach.

 

Bezpieczeństwo i spokój – nie musisz pamiętać o wszystkich obowiązkach, my zrobimy to za Ciebie.

 

Prywatność i dyskrecja – działamy w cieniu jako Twoja prawa ręka, dbając o dyskrecję i prywatność.


Wsparcie w kryzysowych sytuacjach– niezależnie od tego, czy to zapomniana rocznica ślubu czy konieczność szybkiej rezerwacji biletu lotniczego – jesteśmy do Twoich usług.

PaKIET CONCIERGE DLA FIRM

Concierge dla firm to usługa uszyta na miarę, z myślą o firmach, ich klientach oraz pracownikach. Concierge może także zastępować lub wspierać pracę asystentów zarządu i rady nadzorczej.


Usługi concierge dla twojej firmy

 

Zapewniamy wsparcie w organizacji życia biznesowego przedsiębiorstwa– począwszy od planowania podróży służbowej, przez pomoc w zorganizowaniu eventu, po znalezienie specjalisty z wybranej branży i planowanie codziennej pracy biura. Concierge spełni wszelkie potrzeby związane z obsługą odwiedzających Państwa gości bądź delegacji.


Usługi concierge dla zarządu


Concierge może wspierać zarząd w codziennych zadaniach, a także stanowić bonus i wyróżnienie dla najbardziej wartościowych pracowników w firmie, uwalniając ich czas, a także zapewniając 100 procent skuteczności i dyskrecji.


Usługi concierge dla kluczowych klientów

 

Usługa concierge może być także doskonałym sposobem na uhonorowanie ważnych partnerów biznesowych i klientów. Pozwala na budowanie zaufania, lojalności oraz bliskich relacji biznesowych.