O nas

Naszym celem jest wsparcie naszych Klientów w realizacji codziennych obowiązków i czasochłonnych zadań.

Tworzymy solidne wsparcie administracyjne dla firm. Uwalniamy czas przedsiębiorców, jednocześnie dając im poczucie komfortu i spokoju, bo każde zadanie i każdy projekt dopinamy na ostatni guzik.

Nasze usługi outsourcingu administracyjno – biurowego to pierwsza w regionie kompleksowa obsługa czynności biurowych i administracyjnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, szyte na miarę i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Pracujemy przy wybranych zadaniach i projektach, a także kompleksowo zastępujemy sekretariat i pracowników administracji. To wszystko robimy zdalnie lub na miejscu w Twoim biurze, na terenie województwa podkarpackiego.

KTO TWORZY Dela Plus?

Przez ponad 14 lat pracowałam w administracji i marketingu wielu firm – od dużych po średnie i małe biznesy. Zauważyłam, że przedsiębiorcy zbyt często tracą czas na zadania, które mogliby oddelegować w ręce asystentki. Z doświadczenia wiem, ile godzin zajmuje ich organizacja i jak są to ważne sprawy, gdy chodzi oprowadzenie biznesu.

 

 

Gdy ta sfera kuleje, trudno o rozwijanie firmy. Usługi Dela Plus to odpowiedź na problemy przedsiębiorców. Zespół asystentów administracyjnych, który prowadzę, wspiera naszych klientów zarówno w zadaniach administracyjno-biurowych i służbowych, jak i prywatnych, bazując na moich autorskich technikach organizacji biura.

 

 

W codziennej pracy stawiam na ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji, które podnoszą wydajność. Dzięki temu w Dela Plus skutecznie optymalizujemy procesy administracyjne i przyczyniamy się do usprawnienia pracy firm naszych klientów.

 

 

Monika Barczak – Trener, Specjalista ds. administracji

Dela Plus w liczbach

Nr 0
Jedyne takie usługi w Rzeszowie i tej części kraju
0
Czteroosobowy zespół asystentek czuwa nad wykonaniem zadań przez 365 dni w roku.
0
Tyle średnio oszczędzasz godzin w miesiącu, delegując nam zadania.
0
Procent klientów poleca nasze usługi.